Wycena nieruchomości Ożarów Mazowiecki

Wycena nieruchomości Ożarów Mazowiecki

Jestem rzeczoznawcą majątkowym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Najważniejsze dla mnie zasady to rzetelność, profesjonalizm i terminowość, dlatego wdrażam je do współpracy z każdym partnerem biznesowym. Zajmuję się analizą rynku i wyceną wszelkiego typu nieruchomości - domów, mieszkań, gruntów rolnych i leśnych, zabytków, działek, lokali komercyjnych, stacji benzynowych, hoteli, budów oraz innych nietypowych obiektów. Wyróżnia mnie osobista znajomość rynku nieruchomości, na którym pracuję, dzięki czemu moje wyceny są dokładne i wiarygodne. Sporządzane operaty szacunkowe są akceptowane przez wszystkie polskie banki i instytucje państwowe.

Rzetelny i bezproblemowy rzeczoznawca majątkowy - Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Leszno, Błonie, Kampinos - to domena firmy Wycena123.pl. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, jak wiele korzyści możesz zyskać.

Rzeczoznawca majątkowy Ożarów Mazowiecki

W trakcie ponaddziesięcioletniej pracy zdobyłem, oprócz certyfikatów i uprawnień, zaufanie grona klientów. Moi zleceniodawcy to: banki, klienci indywidualni (kredytobiorcy, nabywcy, spadkobiercy), sądy, komornicy, deweloperzy, państwowe urzędy, instytucje finansowe, kancelarie prawne.

Wycena nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim może być wykonywana, m.in. na następujące potrzeby:

  • zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
  • zakup bądź zbycie nieruchomości lub gruntu;
  • rozstrzyganie sporów sądowych;
  • czynności spadkowe oraz darowizny;
  • sprawozdania finansowe spółek;
  • ustalenie wysokości odszkodowania;
  • ustalenie wysokości ubezpieczenia;
  • aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste;
  • ustalenie wartości wkładu niepieniężnego
  • ustalenie wysokości renty planistycznej.

Moim atutem jest osobista biegła znajomość terenów, na których prowadzę zlecenia. Lokalny rynek nieruchomości nie ma przed mną tajemnic. Ożarów Mazowiecki, Łomianki i sąsiadujące miejscowości to rynek niezwykle atrakcyjny ze względu na ilość obszarów zielonych. Miejscowości leżące w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego przyciągają budownictwo jednorodzinne (bliźniaki i szeregowce). Charakterystyczne obszary zabudowy rezydencjonalnej to gmina Izabelin i miasto Łomianki (osiedle Dąbrowa). Wiele osób nie potrafi oprzeć się bliskości przyrody połączonej z doskonałą komunikacją ze stolicą - w zaledwie 20 minut można być w Warszawie.

Współpracuję z lokalnymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz innymi rzeczoznawcami, co pozwala na wieloaspektową analizę, krótkie terminy zleceń oraz wszechstronność.

Wycena nieruchomości Ożarów Mazowiecki – dlaczego Wycena Barcicki?

Współpraca z firmą Wycena123.pl jest doceniana przez licznych klientów i cieszy się pozytywnymi opiniami ze względu na przejrzystość zasad, atrakcyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, dlatego dokładny zakres i koszt jest ustalany z klientem po otrzymaniu pełnej dokumentacji sprawy. Na tle firm z Ożarowa Mazowieckiego wyróżnia nas możliwość wykonywania wycen błyskawicznych.

Wycena nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim i okolicach to nasza domena - zapoznaj się z naszą ofertą.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

PIERWSZY RAZ ZLECASZ WYCENĘ?

JESTEŚMY PO TO ABY CI POMÓC, GWARANTUJEMY KOPLEKSOWĄ POMOC

Opinie klientów

Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, dlatego posiadamy dużo pozytywnych opinii.
Skorzystaj z naszych usług i sam oceń, czy to prawda co o nas mówią.

operat szacunkowy warszawa
rzeczoznawca majątkowy
rzeczoznawca Warszawa
wycena nieruchomości łomianki